Projelerimiz

svg divider

Kayseri ilimizde bulunan Yazır İlkokulunun anasınıfı için masa, sandalye, pano, ayakkabı dolabı, hikâye kitapları, eğitici oyuncaklar, badminton takımı, el kuklaları, oyuncak ve oyuncak kutuları alarak minik yüzleri gülümsettik.

Akşehir’de bulunan Cumhuriyet İlkokulunun kulüp etkinlikleri için kullanmayı amaçladıkları sınıfı yenileyerek Robotik Kodlama atölyesi yaptık.

Şanlıurfa Siverek’te bulunan Şekerli İmam Hatip Ortaokulunun spor salonu zemin parke ve duvar boyasını yeniledik. Öğrencilerin sporla iç içe olmaları için ise spor malzemeleri gönderdik.

Öğrencilerin matematik ve bilgisayar derslerini zevkle ve eğlenerek öğrenebilmeleri için okula Robotik kodlama setleri hediye ettik.

Üç farklı binadan oluşan okulun ihtiyaçları doğrultusunda tüm boya, badana ve tadilat işlerinin yapılmasını sağladık.

Anasınıfı için; beyaz tahta, çok bölmeli kapaklı materyal dolabı ve okul öncesi eğitici oyuncaklar alarak minik yüzleri gülümsettik.

Trabzon’un Maçka Ortaklar Ortaokulu öğrencilerinin sanata eğilimlerini desteklemek için müzik sınıfı restorasyonu yaptık.

2017-2018 eğitim öğretim yılı başlamadan hemen önce ulaştığımız Talatpaşa Ortaokulu’nun fiziki olarak birçok ihtiyacı bulunuyordu.

İlkokul'un sınıf yenileme projesiyle öğrencilerin daha konforlu bir ortamda eğitim ve öğretim almaları için destekte bulunduk.

Çocukların bilgisayar ve matematik bilimini öğrenmelerine yardımcı olmak, bu eğitimlerini daha eğlenceli bir şekilde almalarını sağlamak amacıyla Robotik setleri hediye ettik.

Diyarbakır'da bulunan Çüngüş Atalar İlkokulu öğrencilerinin kitap okumayı seven, mutlu bireyler olmaları için kütüphane kurulması ve kitap tedarik edilmesi konusunda destek verdik.

Yemek masaları ve sandalyeleri olmayan okulumuza masa ve sandalye desteği sağladık.

Kütüphane projemizde öğrencilerin, konforlu bir ortamda kitaplarını okumalarını sağlamak ve yaptıkları araştırmalarda kaynaklara rahat ulaşmalarını sağlamak amacıyla bir planlama yaptık.

Konya'da bulunan Taşkent Ortaokulu öğrencilerinin farklı spor dallarını deneyimlemeleri için voleybol, futbol, pilates, masa tenisi vb. malzemelerin desteğinde bulunduk.

Sivas’ın Güneykaya İlkokulu anasınıfı için aldığımız renkli sandalyeler, sınıf masaları, modüler dolaplar, eğitici sınıf halıları ve oyuncakları ile öğrencilerin sınıflarına renk kattık.

Kayseri Culha İlkokul binasının dışında bulunan tuvaletleri, öğrencilerin ulaşımını kolaylaştırmak ve soğuk hava şartlarından etkilenmemelerini sağlamak için bina içine aldık.

Van Muradiye Beydağı Ortaokulu için bilgisayar sınıflarını yeniledik. Böylece öğrencilerin dijital dünya ile tanışmalarını daha konforlu bir eğitim alanında yapmalarını sağladık.

Sadece sıra ve masaların bulunduğu anasınıfına renkli sandalyeler, masalar, yer döşemesi ve eğitici oyuncaklar alarak öğrencilere mutlu ve yaratıcı bir ortam sunmaya çalıştık.

Anasınıfı ihtiyaç projemiz ile öğrencilere yepyeni bir dünya yaratmaya çalıştık.

Trabzon'da bulunan Oymalıtepe İlkokulu'nun günümüzün dijital çağına ayak uydurma sürecini desteklemek adına fotokopi makinesi ve renkli lazer yazıcı alarak doküman çoğaltma, basma vb. İhtiyaçları konusunda yardımda bulunduk.

Spor salonu yenileme projemiz ile öğrencilerin sporu sevmeleri adına destekte bulunduk.

Diyarbakır'da bulunan Çüngüş Atalar İlkokulu öğrencilerinin kitap okumayı seven, mutlu bireyler olmaları için kütüphane kurulmasına ve kütüphane için kitapların sağlanmasına destek verdik.

Tarafımıza iletilen öğrencilerin ayakkabı ihtiyacı talebi üzerine hızlıca harekete geçerek minik arkadaşlarımızın ihtiyaçlarını karşıladık.

İzmir Seferihsar'da bulunan Tepecik İlkokulu'nun minik öğrencilerine oyun saatlerini eğlenerek geçirmeleri için dış mekanda bulunan boş alana zemini kauçuk oyun parkı inşa ettik.

Siirt Kurtalan Anadolu Lisesi öğrencilerine kitap okuma alışkanlıklarını pekiştirmek için bir çok farklı branşta eğitici kitaplardan oluşan bir kütüphane hediye ettik.

Bingöl’de bulunan Solhan ilkokulu öğrencilerine teknolojiyle iç içe olmaları ve eğitimlerine iyi bir şekilde devam edebilmeleri amacıyla bilgisayar sınıfı oluşturduk.

Adana’nın Seyhan ilçesinde bulunan Şehit Samet Özkan İlkokulu öğrencilerine bilimle iç içe olabilmeleri ve derslerde uygulayabilmeleri için Robotik Kodlama sınıfı oluşturduk.

Tokat’ın Erbaa ilçesinde bulunan Kuruçay İlkokuluna laboratuvar malzemeleri ve okuma kitabı yardımında bulunduk. Aynı zamanda okulumuzun ders işleyişinde fayda sağlayacak bilgisayarlar gönderdik.

Mardin’in Nusaybin ilçesine bağlı Girmeli ortaokulu öğrencilerine, teknolojik koşullara uygun şekilde eğitimlerine devam edebilmeli için sınıflarının eksik olan bilgisayar sayılarını 5 adet masa üstü bilgisayar gönderilerek tamamladık.