Projelerimiz

svg divider

Şanlıurfa Siverek’te bulunan Şekerli İmam Hatip Ortaokulunun spor salonu zemin parke ve duvar boyasını yeniledik. Öğrencilerin sporla daha çok iç içe olmaları için ise spor malzemeleri gönderdik.

Öğrencilerin matematik ve bilgisayar derslerini daha zevkle ve eğlenerek öğrenebilmeleri için okula kitaplı Robotik kodlama setleri hediye ettik.

Üç farklı binadan oluşan okulun ihtiyaçları doğrultusunda tüm boya, badana ve tadilat işlerinin yapılmasını sağladık.

Anasınıfı için; beyaz tahta, çok bölmeli kapaklı materyal dolabı ve okul öncesi eğitici oyuncaklar alınarak minik yüzleri gülümsettik.

2017-2018 eğitim öğretim yılı başlamadan hemen önce ulaştığımız Talatpaşa Ortaokulu’nun fiziki olarak birçok ihtiyacı bulunuyordu.

Trabzon’un Maçka Ortaklar Ortaokulu öğrencilerinin sanata eğilimlerine destek olmak için müzik sınıfı restorasyonu yaptık.

İlkokul'un sınıf yenileme projesiyle öğrencilerin daha konforlu bir ortamda eğitim ve öğretim almaları için destekte bulunduk.

Çocukların bilgisayar ve matemetik bilimini öğrenmelerine yardımcı olmak, bu eğitimlerini daha eğlenceli bir şekilde almalarını sağlamak amacıyla Robotik setleri hediye ettik.

Diyarbakır Silvan Keklidere İlkokulu anasıfı bölümüne, minik arkadaşlarımızın eğitim öğretim hayatlarına ilk adımı konforlu bir ortamda atabilmeleri için alet ve ekipman desteği sağladık.

Yemek masaları ve sandalyeleri olmayan okulumuza masa ve sandalye desteği sağladık.

Kütüphane projemizde öğrencilerin, çok daha konforlu bir ortamda kitaplarını okumalarını sağlamak ve araştırmaları için kaynaklara rahat ulaşmalarına destek olmak için bir planlama yaptık.

Konya'da bulunan Taşkent Ortaokulu öğrencilerinin farklı spor dallarını (voleybol, futbol, pilates, masa tenisi v.b.) deneyimleyerek

Sivas’ın Güneykaya İlkokulu anasınıfı için aldığımız renkli sandalyeler, sınıf masaları, modüler dolaplar, eğitici sınıf halıları ve eğitici oyuncaklar ile öğrencilerin eğitim alanlarına renk kattık.

Kayseri Culha İlkokul binasının dışında bulunan tuvaletleri öğrencilerin soğuk hava şartlarından daha fazla etkilenmemeleri için bina içine aldık.

Van Muradiye Beydağı Ortaokulu için bilgisayar sınıflarını yeniledik. Böylece öğrencilerin dijital dünya ile tanışmalarını daha konforlu bir eğitim alanında yapmalarını sağladık.

Sadece sıra ve masaların bulunduğu anasınıfına renkli sandalyeler, masalar, yer döşemesi ve eğitici oyuncaklar alınarak mutlu ve yaratıcı bir ortam sunmaya çalıştık.

Anasınıfı ihtiyaç projemiz ile öğrencilere yepyeni bir dünya yaratmaya çalıştık.

Trabzon'da bulunan Oymalıtepe İlkokulu'na dijitalleşmenin her geçen gün çıp gibi büyüdüğü günümüzde bu yolda bebek adımı olan fotokopi makinesi ve renkli lazer yazıcı alarak doküman çoğaltma, basma vb. İhtiyaçları için destek verdik.

Spor salonu yenileme projemiz ile öğrencilerin sporu sevmerleri adına destekte bulunduk.

Diyarbakır'da bulunan Çüngüş Atalar İlkokulu öğrencilerinin kitap okumayı seven, mutlu bireyler olmaları için kütüphane kurulmasına ve kütüphane için kitapların sağlanmasına destek verdik.

Bize ulaşan öğrencilerin ayakkabı ihtiyacı doğrultusundaki talebi hızlıca değerlendirerek, minik arkadaşlarımızın ayakkabı ihtiyaçlarını karşıladık.

İzmir Seferihsar'da bulunan Tepecik İlkokulu'nun minik öğrencilerine oyun saatlerini daha zevkli ve eğlenerek geçirmeleri için dış mekanda bulunan boş alana zemini kauçuk oyun parkı inşa ettik.

Siirt Kurtalan Anadolu Lisesi öğrencilerine kitap okuma alışkanlıklarını pekiştirmek için bir çok farklı branşta eğitici kitaplardan oluşan bir kütüphane hediye ettik.

Bingöl’de bulunan Solhan ilkokulu öğrencileri için bilgisayar sınıfı oluşturduk. Minik öğrencilerimizin teknolojiyle iç içe olmalarını ve eğitimlerine daha iyi devam edebilmelerini sağladık.

Adana’nın Seyhan ilçesinde bulunan Şehit Samet Özkan İlkokulu öğrencilerine bilimle daha çok iç içe olabilmeleri ve uygulamalı olarak ders görebilmeleri için Robotik Kodlama sınıfı oluşturduk.

Tokat’ın Erbaa ilçesinde bulunan Kuruçay İlkokulu için laboratuvar malzemeleri ve öğrencilerin derslerine destek olacak okuma kitabı yardımında bulunduk. Aynı zamanda okulumuzun ders ilerleyişine fayda sağlamak için bilgisayarlar gönderdik.

Mardin’in Nusaybin ilçesine bağlı Girmeli ortaokulu öğrencilerine, teknolojik koşullara uygun bir şekilde eğitimlerine devam edebilmeli adına sınıflarının eksik olan bilgisayar sayılarını 5 adet masa üstü bilgisayar gönderilerek tamamlanmıştır.